
Coming soon juli 2025
Het is zomer! Tijd voor een lange zomervakantie en (hopelijk) heel veel lees- en schrijftijd. Er verschijnen ook weer heel veel mooie boeken in juli!

Swept Away – Beth O’Leary – De Fontein
Lexi is op zoek naar een onenightstand. Zeke is op zoek naar de liefde. De vonk springt over, van het een komt het ander, en ze belanden samen op de woonboot van Lexi.
De volgende ochtend, met een kater en verward door een geweldige nacht samen, wil Lexi vooral dat Zeke vertrekt. Er is echter een klein probleem: in de nacht is de woonboot losgeslagen en de zee op gedreven.
Naarmate de voorraden uitgeput raken en de golven hoger worden, beseffen Zeke en Lexi al snel dat er veel meer op het spel staat dan hun prille relatie.
Een heerlijke romcom over onenightstands, forced proximity en only one bed!

Lessons in forgiving – Selina Mae – De Fontein
Hall Beck University 2. Paula Castillo is vastbesloten haar leven weer op de rit te krijgen nu het uit is met Henry, de sportheld van Hall Beck. Maar dan blijken ze opnieuw tot elkaar veroordeeld.
Paula Castillo is vastbesloten haar leven weer op de rails te krijgen. En na een lange tijd aan de metaforische zijlijn te hebben gestaan, besluit ze een profiel over een opkomende HBU-voetballegende te schrijven. Het probleem: Henry Pressley heeft het afgelopen jaar niet alleen een contract van een miljoen dollar getekend met een MLS-club, hij heeft het ook uitgemaakt met Paula.
Hoewel ze zichzelf voorhoudt dat ze dit keer echt haar afstand zal kunnen houden van de wervelwind die Henry is, monden de interviews uit in gesprekken over henzelf, en over hun verleden samen. Als ze ooit het verleden achter zich willen laten en hun second chance romance willen beleven, zullen ze de waarheid onder ogen moeten zien…

Zeven jaar weg van jou – Ashley Poston – The House of Books
Op een dag vindt Clementine een vreemde man in de keuken van het appartement van haar overleden tante. Een man met vriendelijke ogen en een sexy accent, die ook nog eens de perfecte citroentaart kan bakken. Precies het soort man waar ze voor zou vallen, mocht ze nog in de liefde geloven. Maar er is nog een probleem: hij leeft letterlijk in het verleden. Zeven jaar geleden, om precies te zijn. En zij leeft zeven jaar in zijn toekomst. Kan Clementine haar hart weer openstellen voor deze knappe, mysterieuze man? Liefde is immers geen kwestie van tijd, maar een kwestie van timing.

Maid for each other – Lynn Painter – Feelgood Vibes/Van Goor
Als schoonmaakster had Abi nooit gedacht dat er uitgerekend in haar appartement een insectenplaag zou uitbreken. Ze moet ergens logeren, maar haar opties zijn beperkt. Tot de perfecte oplossing zich aandient: een luxepenthouse waar ze schoonmaakt staat tijdelijk leeg. Haar plan verloopt perfect, totdat Abi twee vreemdelingen in de keuken aantreft. De ouders van de penthouse-eigenaar lijken alles over Abi te weten, maar niet als hun zoons schoonmaakster – als zijn vriendin!
Als Declans ouders hem vertellen hoe leuk ze zijn vriendin vinden, stikt hij bijna in een escargot. Maar als hij erachter komt wie Abi echt is, doet hij een voorstel. Abi ziet haar kans schoon, want hoe erg kan het zijn? Zaken zijn zaken… Toch?

Achter de schermen – Laura Wood – Feelgood Vibes/Van Goor
Cynthie Taylor is dolblij met haar eerste acteerklus. Maar er is één probleem: haar arrogante tegenspeler Jack haat haar, en het gevoel is wederzijds. Achter de schermen loopt de samenwerking alles behalve soepel, maar voor de camera’s is hun chemie voelbaar. Het management bepaalt: de jonge sterren moeten een relatie faken om publiek te trekken.
Dertien jaar later is er een vervolg in de maak. Cynthie en Jack zullen hun neprelatie nieuw leven in moeten blazen. En tot overmaat van ramp worden ze dit keer gevolgd door documentairemakers. Wat gebeurt er als hun rollen overgaan in de realiteit?

The Way I Used to Be – Amber Smith – Blossom Books
Amber Smith schreef met ‘The way I used to be’ een zeer aangrijpend en emotioneel verhaal over Eden, een tienermeisje dat de controle over zichzelf verliest nadat ze is verkracht door de beste vriend van haar broer. Haar wereld is op slag veranderd en ze moet opnieuw leren wie ze is en hoe ze verder kan in een wereld die zo anders lijkt dan een dag geleden.
Het verhaal van Eden is rauw en realistisch en Amber deinst er niet voor terug om vooral de lelijke aspecten van de nasleep van een trauma te laten zien. Door haar meeslepende, eerlijke en empathische schrijfstijl krijg je als lezer niet alleen een inkijk in de innerlijke strijd van Eden, maar word je ook geconfronteerd met de bredere impact van trauma en de veerkracht die nodig is om je eigen identiteit terug te vinden.

Finding Mr. Right – Kelley Armstrong – De Fontein
Mannen verkopen beter en dus besluit Daphne zich bij haar volgende boek voor te doen als man. Maar als dat boek een hit is en er interviewverzoeken komen, moet daar een acteur voor gezocht worden.
Daphne weet hoe moeilijk het is om door te breken als schrijfster. In een opwelling besluit ze om zich voor haar nieuwe boek voor te doen als man, met als gevolg een giga boekdeal en mega-roem. Dus nu moet ze de wereld ervan overtuigen dat Zane Remington echt bestaat… Ze huurt een acteur in, maar het is slechts een kwestie van tijd voordat iemand achter de waarheid komt.
Een heerlijk grappige romcom voor iedereen die van fake dating, enemy to lovers en een flinke dosis humor houdt.

De perfecte scheiding – Jeneva Rose – Lab Uitgevers
Het is elf jaar geleden dat de invloedrijke advocaat Sarah Morgan haar man Adam verdedigde tegen de aanklacht van moord op zijn minnares. Sarah is allang verder gegaan, heeft een gezin gesticht met haar nieuwe man, Bob Miller, en is van carrière veranderd. Haar leven is weer precies zoals ze altijd wilde… of toch niet?
Nadat ze ontdekt dat Bob een onenightstand heeft, verspilt Sarah geen tijd met het aanvragen van een scheiding. Maar te midden van hun lelijke scheiding wordt er nieuw DNA-bewijsmateriaal ontdekt in de zaak tegen Adam, waardoor de politie het onderzoek moet heropenen en Sarah weer in de schijnwerpers komt te staan. Iedereen wil weten wat er echt is gebeurd, vooral voormalig plaatsvervangend sheriff Hudson, die vastbesloten is de waarheid te achterhalen…

Het strandhuis op Strawberry Sands – Holly Martin – Z&K
Roo Clarke keert na veertien jaar terug naar haar geboorteplaats Apple Hill Bay, met de hoop dat haar nieuwe baan en een charmante strandhut haar hart weer kunnen vullen. Ze had alleen niet verwacht dat haar jeugdvriend Theo Lucas, de jongen van wie ze altijd al had gehouden, nog in het dorp woont. Als oude gevoelens voor hem opnieuw opborrelen, vraagt Roo zich af of ze deze kenbaar moet maken. Kan ze de verloren jaren inhalen of zal iets onverwachts alles tussen hen in de weg staan?

The Love Haters – Katherine Center – Kokboekencentrum
Katie heeft zich al eens gebrand aan de liefde, maar nu dreigt ook haar carrière voor haar neus in rook op te gaan. De enige manier om haar baan als video producer te redden, is door in zee te gaan met niemand minder dan reddingzwemmer Hutch en een reportage over hem te maken. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen én is nogal onzeker over haar eigen bikini body.
Wat begint als één leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog waar Katie maar moeilijk uit kan ontsnappen. Want naarmate ze Hutch en diens kleurrijke tante en trouwe reddingshond beter leert kennen, stapelen ook de leugens zich steeds verder op. Is het nog niet te laat om het tij te keren en de waarheid te vertellen?

Sterren en koper Giada Pavesi – Cargo
Ambra Valmori is archeologiestudente aan de Ca’Foscari Universiteit in Venetië. Op een dag leert ze over het bestaan van een geheim genootschap voor magiërs. Nadat ze is toegelaten tot hun prestigieuze Academia Seledia, krijgt ze de kans om haar eigen magische krachten te ontwikkelen en ze te leren
beheersen door magische artefacten, en zeldzame, oude boeken te bestuderen.
Maar de sterren hebben andere plannen voor het lot van Ambra Valmori. Ze draagt een geheim met zich mee, en de professoren van de Academia Seledia
zien haar als een grote bedreiging voor het voortbestaan van de school. Samen met haar rivaal aan de universiteit, Ismael Sagredo, gaat ze in het magische
en fascinerende Venetië op zoek naar haar mysterieuze verleden. Ze zal meer over zichzelf te weten ze zich komen dan ze zich ooit had kunnen voorstellen.

Kroon van vuur – Ilona Andrew – LoveBooks
Nevada Baylor staat voor de uitdagendste zaak uit haar carrière als privédetective: ze heeft de opdracht gekregen een levensgevaarlijke moordverdachte die op de vlucht is op te pakken. Haar prooi is een Prime, de hoogste rang van magiegebruikers, hij bezit magische krachten waarmee hij alles en iedereen in brand kan steken. Nevada weet niet hoe ze deze zelfmoordmissie tot een goed einde moet gaan brengen.
Dan wordt ze ontvoerd door Connor ‘Mad’ Rogan, een duistere miljardair die mogelijk nog gevaarlijker is dan de verdachte. Rogan wil de gezochte Prime ook opsporen en heeft Nevada nodig om hem te vinden. Nevada wordt verscheurd tussen twee opties: proberen bij hem uit de weg te blijven, of toegeven aan de overweldigende aantrekkingskracht die ze naar hem voelt.
Waar Rogan normaal gesproken niets voelt en zonder gewetenswroeging met niemand rekening houdt, intrigeert Nevada hem. Maar zoals Rogan uit ervaring weet, kan liefde de ondergang betekenen, vooral in de magische wereld.

Wrecked – Lauren Asher – LoveBooks
JAX
Pillen. Alcohol. Adrenaline. Ik ben verslaafd aan het maken van foute beslissingen. Tot ik een keer te ver ga. Om mijn plek in mijn team te houden moet ik akkoord gaan met constant geschaduwd worden door pr-expert Elena Gonzalez. Ik heb helemaal geen zin in een babysitter, maar ik heb geen keuze. Elena zou mijn redding moeten zijn, maar is eerder mijn ondergang. En mijn nieuwste verslaving.
ELENA
Ik smeekte het universum me te helpen met de hopeloze staat van mijn financiën. De oplossing komt in de vorm van een Formule 1-team dat staat te springen om een pr-wonder. Om mijn financiële problemen op te lossen, moet ik één seizoen lang werken om de carrière van een Britse coureur uit het slop te trekken. Dat zou niet moeilijk moeten zijn, maar Jax blijft al mijn plannen dwarsbomen, en met me flirten. Hoe beter ik hem leer kennen, hoe meer gevoelens erbij komen kijken. Maar is wat er tussen ons aan het ontstaan is het waard om onze carrières op het spel te zetten?

De beller – Chris Carter – HarperCollins
Tanya Kaitlin verheugt zich op een rustig avondje thuis als ze een videocall van haar beste vriendin ontvangt. Zodra ze de oproep beantwoordt, begint de nachtmerrie: haar vriendin verschijnt vastgebonden en gekneveld in beeld. Tanya krijgt één kans om haar te redden. Daarvoor hoeft ze slechts twee vragen te beantwoorden…
Rechercheur Robert Hunter en zijn partner Garcia worden op de gruwelijke zaak gezet. Al gauw blijkt dat er een seriemoordenaar bezig is die zijn slachtoffers stalkt op social media en een verraderlijk spel speelt met hun fouten en verlangens. En dit is nog maar het begin…

The Wind Weaver: Verleid door de storm – Julie Johnson – HarperCollins
In een wereld waar magie verboden is, worden halflingen zoals Rhya genadeloos opgejaagd. Wanneer ze wordt opgepakt en op het punt staat geëxecuteerd te worden, wordt ze meegenomen door de mysterieuze en angstaanjagende commandant Scythe.
In gevangenschap in de ijzige Noordlanden ontdekt Rhya dat ze geen gewone halfling is. Ze blijkt de laatste Windwever te zijn, een van de vier uitverkorenen die de balans in de magie moeten herstellen. Maar terwijl haar krachten toenemen, laait ook haar verlangen naar Scythe op, haar redder én ontvoerder. Kan ze hem vertrouwen, of zal haar hart haar ondergang betekenen?

Het baby dragon café – A.T. Qureshi – HarperCollins
Saphira heeft een café voor gasten én hun babydraken, maar het runnen van een zaak vol kleine vuurspuwers blijkt een stuk lastiger dan gedacht. De babydraken hebben al enkele meubels – en een heel dure espressomachine – in vuur en vlam gezet.
Een van de bezoekers, de charmante maar grumpy Aiden, vraagt of zij zijn ondeugende babydraak Sparky wil trainen, in ruil voor genoeg geld om het café voorlopig draaiende te kunnen houden. De zorgeloze Saphira en de knorrige Aiden verschillen van elkaar als dag en nacht, maar de samenwerking gaat steeds beter. Er lijkt zelfs een vonk over te slaan tussen de drakenvlammen…

Alle ogen op Mia – Susan Muskee – HarperCollins
Als dochter van een wereld-beroemde zeebioloog heeft Mia altijd in haar vaders schaduw gestaan. Nu hoopt ze als verzorger bij de grootste zeehondenopvang van Europa eindelijk haar eigen pad te vinden. Maar wanneer de livestream van de opvang onverwacht viral gaat, staat ze plotseling volop in de spotlights. Terwijl duizenden kijkers betoverd raken door de kleine zeehond Kiko, worstelt Mia met de toenemende druk. Na een onverwachte ontmoeting die haar leven – en haar hart – overhoophaalt, beseft ze dat ze moet kiezen: wat vindt ze écht belangrijk?

Arcana Academy – Elise Kova – Boekerij
Clara Graysword heeft de onderwereld van de stad Eclips overleefd door diefstal, illegale magie – en een heleboel geluk. Na een mislukte klus wordt Clara veroordeeld tot een levenslange gevangenisstraf voor het ontwerpen van tarotkaarten, een zeldzaam talent dat alleen beoefend mag worden door afgestudeerden van Arcana Academy.
Net wanneer het erop lijkt dat haar geluk op is, biedt de raadselachtige schooldirecteur van Arcana Academy, Prins Kaelis, haar een ontsnapping aan tegen betaling. Kaelis gelooft dat Clara hem kan helpen een tarotkaart te stelen en deze te gebruiken om een almachtige kaart te herscheppen die al lang verloren is gegaan. Om haar identiteit te verbergen en haar dichtbij te houden, neemt Kaelis Clara mee naar Arcana Academy, waar hij haar voorstelt als de nieuwste eerstejaarsstudent en zijn toekomstige bruid.
In een wereld van geheime magie en koninklijke intriges, waar één misstap haar dood kan betekenen, ontdekt Clara dat de prins die ze eeuwig dacht te haten misschien niet is wie hij lijkt. Maar kan ze het risico nemen om hem de macht over de wereld te geven – en over haar hart? Of zal ze het voor zichzelf houden?

Even over gisterenavond – Katy Brent – Boekerij
Gisteravond is er iets heel ergs gebeurd. Mijn beste vriendin Posey is dood. De politie denkt dat het een tragisch ongeluk was. Ik weet dat ze is vermoord.
Vanochtend werd ik wakker met een enorme kater, lag er een vreemde in mijn bed en kwam ik erachter dat ik viraal ben gegaan om de ergste redenen. Er is maar één ding dat me ervan weerhoudt om uit schaamte te sterven. Ik moet een moordenaar vinden.
Maar na gisteravond kan ik me niets meer herinneren…

The Wedding People – Alison Espach – Atlas Contact
Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe, die zielsalleen incheckt met álles behalve huwelijksgeluk aan haar hoofd. De bruid heeft haar droomhuwelijk tot in de puntjes geregeld, en deze sneue buitenstaander in ondergangsstemming dreigt alles om zeep te helpen. Totdat Phoebe een onverwacht openhartig, opluchtend gesprek met haar aanknoopt… En vervolgens nog een, en voordat ze er erg in heeft wordt Phoebe meegenomen in het feestgewoel, en is ze een bruiloftsgast tegen wil en dank. Een toevallige, nachtelijke ontmoeting met een mysterieuze man zorgt voor verdere complicaties, maar misschien ook meer.

